משלוח חינם לנקודת איסוף להזמנות (דרך האתר) מעל 200 ש"ח

מתנות לגני ילדים ובתי ספר

נכתב ע"י Adrian Alberto Weisinger
בתאריך May 06, 2019
מתנות לגני ילדים ובתי ספר

Name-Me הינה החברה המובילה בישראל בתחום הייצור ושיווק תוויות רב פעמיות למיתוג וסימון חפצים.
התגיות שלנו מתאימות לפעוטונים, גני ילדים ובתי ספר, וכן ניתנות לעיצוב/מיתוג מיוחד על פי דרישות.

מתנות סוף שנה לגני ילדים ובתי ספר

מתנות... כמה אפשר לגוון במתנות, כמה אפשר "לשבור את הראש" ולחשוב על מתנות ייחודיות ש"ידברו" בדיוק לילד או לילדה וימלאו את ליבם שמחה? ואין מדובר במתנות גדולות, או אישיות, ליום הולדת וכדומה – מדובר במתנות קטנות, שאותן נותנים לילדים או לפעוטות באירועים כמו סוף שנה, חג, מעבר ממסגרת אחת לאחרת וכדומה. ובעצם, למה רק ילדים? מדובר גם במתנות למבוגרים – סיום קורס, סיום עונה, אירוע משרדי או מפעלי וכיוצא באלו. לא חסרים אירועים כאלה, מכל הסוגים ובכל הגילים והמסגרות, ובכל המקרים מתעורר צורך דומה: להעניק מתנות קטנות ודומות, אבל – שיהיו גם אישיות.

מתנות לגני ילדים ובתי ספר

 

כמה משעמם להוציא ערימה של מתנות זהות ולחלקן לילדים, לתלמידים, לעובדים או לקבוצה – כל אחד יודע בדיוק מה הוא מקבל, כל מתנה זהה לחברתה, אין אפילו צורך להסתכל ולהשוות... וכמה שונה יכול האירוע להיות אם רק תוקדש תשומת לב לנקודה פשוטה אחת – הפיכת המתנות הללו למתנות אישיות, המובחנות זו מזו! אך כיצד עושים זאת מבלי לטרוח ולמצוא, או לייצר, מתנה שונה לכל אחד, וגם בלי להסתכן בהשוואות מתסכלות בנוסח "שלו יפה יותר", "שלה גדול יותר"?

מתנה שימושית לסוף שנה 

 יש רעיון! המתנות יכולות להיות זהות, אבל גם אישיות ומעניינות, וזאת בדרך פשוטה: "מלבישים" על כל מתנה תגית Name-Me, שבה "צרוב" שמו של הילד או הילדה, העובד או העובדת, בוגר הקורס וכדומה. תגיות Name-Me מיוצרות בהזמנה וכוללות את השם כעיקר המבנה שלהן. הן עשויות מחומר סיליקוני גמיש, חזק, בצבעים שונים ובצורות שונות, אפשר "להלביש" אותן בקלות ובמהירות על כל מוצר – והינה, בהינף יד אחד, הפכו כל המתנות המשעממות והזהות למתנות "מדליקות" ומיוחדות! ולא זו בלבד, אלא שגם חלוקת המתנות משנה את אופייה לחלוטין: לא עוד "הפצה" מכנית ואדישה של מתנות זהות, אלא "אירוע" קטן לכל מקבל בנפרד, הכולל את הקראת שמו. הבדל של שמיים וארץ!

מתנות מיוחדות לגני ילדים ובתי ספר

מניסיוננו, בכל הגילים והקבוצות, כל מקבל מתנה ישמח לראות את שמו מתנוסס על המתנה. ולא זו בלבד, אלא – גם כן, מניסיוננו – לאחר שיקבל את המתנה וישתמש בה, יוכל תמיד להעביר את תגית Name-Me לכל מוצר אחר שבו הוא נוהג להשתמש: תיק, מעיל, בקבוק אישי, ספל אישי, מגבת, ובעצם כל דבר. תגיות Name-Me עמידות במדיח כלים ובכביסה, תוחלת חייהן ארוכה, ולכן מגוון השימושים האפשריים בהן גדול. איך לא חשבו על כך קודם?

  

לפרטים נוספי פנו אלינו במייל studio@tag-me.co.il  או ב- WhatsApp

איך לבחור מתנה לסוף שנה לגן או לבית הספר?

נכתב ע"י Adrian Alberto Weisinger
בתאריך April 09, 2019
איך לבחור מתנה לסוף שנה לגן או לבית הספר?

סוף השנה מתקרב... ויחד עימו "מתקרבת" גם הבעיה הנצחית: מה מעניקים לילדים כמתנה לסוף השנה? זו התלבטות חוצת גילים ומגדרים: החיפוש אחר מתנות סוף שנה לגני ילדים אינו שונה מהותית מחיפוש מתנות סוף שנה לבתי ספר, הוא פשוט חלק מן הבעיה הכללית של חיפוש מתנות סוף שנה בהתאמה אישית. במקרה של הסביבה העסקית, זה לא חייב בכלל להיות "סוף השנה" דווקא – תמיד יתעורר הצורך למתנות אישיות, או ממותגות.

מה עוד אפשר לתת מתנות לילדים בגן – משהו שעוד לא חשבנו עליו? לא פשוט, הילדים כבר מכירים הכול וקשה מאוד להפתיע אותם או לרגש אותם. איך בוחרים מתנה לסוף שנה לילד או לילדה שגם תהיה מקורית, גם לא תהיה יקרה, גם תשמח את המקבל וגם תביא לו תועלת? אם מחפשים מתנות לילדים ב-10 ש"ח או פחות, זו איננה משימה פשוטה כלל וכלל!

הינה רעיון מעניין: מתנה לסוף שנה שהיא גם אישית, גם זולה וגם מקורית ושימושית – תוויות Name-Me. אבל מה הן בכלל תוויות Name-Me?

תוויות Name-Me הן תוויות מחומר סיליקוני עמיד, גמיש וחזק, שאפשר להזמינן בכל עיצוב, צבע וצורה, והן יכולות לכלול גם כיתוב – למשל, שם הילד, או שם הגן. את תוויות Name-Me אפשר להלביש בקלות על כל דבר – בקבוקים, כוסות, תיקים, מטריות, מעילים, נעליים וכו' – והן עמידות גם בכביסה. כל ילד וכל ילדה ישמחו מאוד לקבל מתנה אישית הכוללת את שמם, וישמחו להצמיד אותה לצורך זיהוי לחפצים האישיים שלהם. אין דבר האהוב יותר על ילדים מאשר שמם המופיע במפורש על מוצר שהוא בדרך כלל "אנונימי" – פתאום, זה הופך להיות מוצר אישי מלהיב: "זה השם שלי, וזה רק שלי"!

מחפשים סיבות נוספות להעניק דווקא את תוויות Name-Me כמתנת סוף שנה בגן, או כמתנת סוף שנה בבית הספר?

ובכן, כולם יודעים עד כמה חשוב לשתות הרבה, בעיקר באקלים החם בארץ, ובעיקר חשוב הדבר לילדים. אז ההורים שולחים את ילדיהם לגן או לבית הספר עם בקבוק, ובגן או בפעוטון הגננות מקפידות להשקות את הילדים בכוסות או בבקבוקים, וזה כמובן מצוין, אבל – יש גם בעיה: שימוש משותף בבקבוקים או בכוסות, או החלפה שלהם בין ילדים, מעלים מאוד את הסיכוי להעברת מחלות בין הילדים, החל בווירוסים הפשוטים והנפוצים (אבל מעצבנים!) וכלה במחלות חמורות יותר, שלא נדע.

מלבד הילדים גם הגננות ישמחו על מתנה לסוף שנה אשר תעזור להן בתפקידן, גננות רבות מודעות לבעית שיתוף הבקבוקים והעברת המחלות, ורושמות את שמות הילדים על הבקבוקים או הכוסות, וזה נחמד מאוד שיש שם לבקבוק או שם על הכוס, אבל – מה לעשות – הילדים עדיין אינם יודעים לקרוא... וכך מתרחש המובן מאליו: הילדים מחליפים ביניהם בקבוקים וכוסות, וההמשך ידוע.

כיצד מונעים את התופעה הזאת? יש פתרון! תוויות Name-Me – אפשר להכין תווית שם לבקבוק, או תווית שם לכוס, או חבק שם לכוס או לבקבוק, שבהם לא רק שם הילד אלא גם צורה מיוחדת שהילד אוהב, צבע מועדף עליו או אפילו שילובים של אותיות, צורה וצבע, וכך יוכל הילד לזהות בקלות את הבקבוק "שלו" או את הכוס "שלו" (וכמובן, גם הגננת). אגב, מכיוון שהתוויות כוללות גם את שם הילד או הילדה, הם גם לומדים במהירות לקרוא את שמם!

כל זה לא רק מצויין, יתרה מכך, תוויות Name-Me שניתנות כמתנת סוף שנה לילדים בגן משרתות בעצם גם את צוות הגן, וכך הילדים ההורים והצוות נהנים כפליים. גם הילדים אשר מאושרים ממתנת סוף השנה האישית שלהם, גם ההורים שולחים את ילדיהם לגן עם מתנת סוף שנה שמבטיחה להם שהילד מכיר את חפציו ומשתמש בהם, וגם הצוות מאושר ממתנת סוף השנה אשר למעשה מסייעת גם לו.

מעתה, מתנה לגן או מתנה לסוף שנה בגן אינה חייבת להיות יקרה: הינה לנו דרך להזמין מתנות לילדים ב-10 ש"ח או פחות, מתנות אישיות שהילדים ישמחו לקבל ושגם הוריהם ישמחו מאוד להשתמש בהן. חסל סדר בקבוקי שתייה משותפים, תיקים מוחלפים, חיפוש אחרי המגפיים של דני שדומים בדיוק למגפיים של מיכאל... עם תוויות Name-Me המוצמדות לחפצים, הכול נעשה פשוט ונוח. אז בפעם הבאה שאתם מתלבטים איך בוחרים מתנה לסוף שנה, כדאי לזכור את השם Name-Me.

איך לבחור צבע לתווית שם Name-Me?

נכתב ע"י Adrian Alberto Weisinger
בתאריך March 10, 2019
אילו צבעים יש לתוויות ניימי

אילו צבעים ניתן לבחור לתגיות Name me?

ב-Name-Me אתם יכולים לבחור ואף לעצב את התוויות לפי דגם, צבע, סמלים מיוחדים ועוד.

קטלוג הצבעים שלנו רחב מאוד ועונה לכל הצרכים או הבקשות.

תוכלו למצוא בקטלוג שלנו צבעים המתאימים לכל מגדר, צבעים נטרלים, צבעים חזקים, צבעים בהירים, צבעי פסטל ועוד.

כל האפשרויות הללו עומדות לרשותכם בכל מוצר ומוצר, כך שתמיד תקבלו את התוויות בדיוק לפי העדפות שלכם.

מניפת הצבעים שלנו פתוחה לפניכם, על באפשרותינו המגוונות בכל התוויות, בשלב מסויים בהזמנתכם תמיד תצטרכו לבחור איך אתם רוצים שהתג יראה.

נכון להיום עומדים לרשותכם תשעה צבעים מדליקים:

- ורוד פסטלי: עדין ולבבי.
- תכלת פסטלי: צבע שמחים, אהוב גם על בנים וגם על בנות.
- ירוק בהיר: רענן ואופטימי.
- צהוב: כצבע השמש.
- כתום: בצבע בתפוז, אוהב גם על בנים וגם על בנות.
- אדום: צבע עגבניה.
- סגול: אופנתי ומדליק.
- שחור: צבע בולט מאוד על בקבוקים שקופים.
- לבן: כמו השור, צבע לבן מאוד בולט על גבי בקבוקים כהים.

**תיתכן סטייה של כ 10%- בגוון הצבעים

 

כמו כן ניתן להזמין צבעים אשר לא קיימים בקטלוג שלנו, לפרטים נוספים פנו אלינו דרך צור קשר.

השוואה: תגיות שם מול מדבקות שם לבקבוק הילד

נכתב ע"י Adrian Alberto Weisinger
בתאריך February 27, 2019
השוואה: תגיות שם מול מדבקות שם לבקבוק הילד

השוואה: תגיות שם מול מדבקות שם לבקבוק הילד

הורים רבים מכירים את הבעיה: הילדים מגיעים לגן  או לבית הספר ויש צורך לרשום את השם שלהם על גבי הבקבוק האישי על מנת ליצור סדר בין הבקבוקים השונים ולמנוע העברה של מחלות.  מדובר בפתרון המעניק להורים שקט בידיעה כי הילדים שלהם שותים רק מהבקבוק שלהם ולא לוקחים בטעות בקבוק של ילד אחר, דבר עשוי לקרות לפעמים כתוצאה מאי סדר.

בדיוק למטרה זו יצרנו את Name-me המספק להורים פתרון יצירתי לכיתוב על גבי הבקבוק.  מדובר בבשורה חדשה לציבור ההורים המאפשרת להם לנשום עמוק ולדעת כי הילדים שלהם עושים שימוש במוצר איכותי.

במקום לכתוב את השם באמצעות טוש אשר נמחק, יש תווית רב פעמית שימושית ביותר המאפשרת להורים לדעת כי הילד שלהם יהיה בעל תגית שם איכותית שלא תהרס, והם תמיד יידעו לזהות את הבקבוק שלהם.

מונע החלפה של בקבוקי הילדים

השימוש בתווית מונע מקרים של החלפת בקבוקים כמו שעשוי להתרחש בהרבה מהפעמים, והתוצאה היא פחות מחלות בקרב הילדים. הורים רבים מכירים את הסיטואציה בה ילדים עשויים לחלות כתוצאה ממעבר בין בקבוק אחד לאחר ולכן מדובר בפתרון האידיאלי עבורם ועבור הילד.

תגיות השם של ניימי עשויות סיליקון ועמידות למים וכן עוברות מבקבוק לבקבוק ונוחות לקריאה. באמצעות התגיות ניתן לעשות סדר בבקבוקים וכך כל ילד יודע בדיוק איזה בקבוק שייך לו ומזהה את השם שלו.  משמעות הדבר היא כי לא נוצר בלגן והסדר נשמר.

אנדריאן וויסינגר, בוגר עיצוב תעשייתי אשר סיים את לימודיו בשנת 2011 חקר את הנושא אשר היה קרוב לליבו כתוצאה מהצורך שלו כהורה לילדים בגני עירייה והמוסדות השונים. במסגרת העבודה על המוצר, הנושא נחקר ונבדק מול הגננות על מנת להבין מה חסר להן בגן כדי שלא תהיינה החלפות בין הבקבוקים והמוצרים השונים – וכך נוצר הרעיון של Name-me. בקרוב כך נראה כי המוצר יעשה את דרכו גם בשוק הבינלאומי ולא רק בישראל.

אנדריאן ממשיך להקדיש מזמנו לפיתוח המוצר תוך שימת דגש על איכות ויעילות. כפי שניתן להתרשם יש כאן מוצר כחול לבן איכותי ביותר המאפשר להורים להוריד אבן מהלב שלהם בכל הקשור לשמירה על הבקבוקים של הילדים.

סטים של תוויות שם לבקבוקים ולתיקים

קל לניקוי ועמיד בטמפרטורות קיצוניות 

הורים רבים וודאי שואלים מה לגבי הניקיון ועמידה בפני טמפרטורות קיצוניות? ובכן תשמחו לדעת כי גם כאן חשבו על הילדים שלכם בעת הפיתוח של המוצר ועמלו שעות נוספות על פיתוח מוצר מתקדם.

מדובר במוצר קל לניקוי ועמיד בטמפרטורות קיצוניות. בהשוואה לרישום ידני ומדבקות, מדובר במוצר יעיל למדי המאפשר לבצע את הניקוי בצורה פשוטה, היות ומדובר במוצר בו נעשה שימוש לעיתים קרובות ולכן חשוב ביותר להקפיד על ניקוי.

 בעבר נעשו ניסיונות לרשום את השם באמצעות טושים, מדבקות וכדו׳, והבינו שזה לא באמת עובד ומחזיק זמן קצר מאד. יתרה מכך, מוצר תגיות הסיליקון אינו מסוכן לילדים, עמיד וגמיש.  עבור אמהות ואבות לילדים קטנים בגילאי הגן מדובר במוצר מבוקש למדי. ההורים מוצאים את עצמם לא פעם מתמודדים עם הצורך לשמור על הילדים שלהם, ולמעשה פיתוח המוצר מאפשר דרך חדשה בה ניתן לשמור על הילדים הקטנים ולא להעמיד אותם במצב של סיכון מיותר לחטוף מחלות.  

נצמד ואינו משתחרר בקלות 

אחד החששות של ההורים בעת רכישת תגיות שם היא לאבד את המוצר, וכך למעשה הילד לא יזהה את הבקבוק שלו. גם כאן נעשתה מחשבה רבה הבאה לידי ביטוי בהיצמדות לחפץ- כך התגית אינה הולכת לאיבוד.

עוד יתרון משמעותי שיש לתווית שם על פני מדבקות בא לידי ביטוי בצמידות לחפץ, המוצר נצמד בקלות לחפץ ואינו משתחרר בקלות- משמעות הדבר היא כי הילדים לא יאבדו את הסימן.

תוויות צבעוניות שאינן דוהות עם הזמן

בהשוואה למוצרים אחרים כמו מדבקות שם למשל, התווית הצבעונית אינה דוהה עם הזמן. מה שמאפשר להורים רבים לדעת כי הסימון יישאר זמן רב וכך הילדים יזהו את הבקבוקים שלהם.  

מה באשר למדבקות שם?

מדבקות שם נחשבות לאחד המוצרים הפופולריים ביותר עבור הורים לילדים. עלותן של המדבקות אינן גבוה במיוחד ובאמצעותן ניתן לסמן מוצרים שונים כמו בקבוקים לילדים לגן ולבית ספר. טווחי המחירים משתנים בין החנויות השונות.

יש לזכור כי הבעיות העיקריות של מדבקות שם הן:

 1. חיי מוצר מאוד קצרים
 2. דהיה ואי יכולת קריאת השם/סימון 

את הבעיות הללו, תגיות השם של Name-me פותרות ללא בעיה, בנוסף לשאר היתרונות של המוצר, כגון אלסטיות וגמישות מירבית, ניקיון ללא חשש להרס התגית, ועוד.

מגוון סגנונות וסוגים

באתר ניתן לצפות בקטלוג המוצרים המלא של ניימי, הכולל מגוון רחב מאוד של תוויות שם סיליקון בצבעים וסגנונות שונים. לכניסה לקטלוג יש ללחוץ כאן.

להורים שמעוניינים, NAME-ME מייצרים גם סטים מיוחדים גם לבקשת הורים שונים, כגון סטים לכל המשפחה, סטים לתחילת שנת לימודים, ועוד, לצפיה בכל הסטים של ניימי לחצו כאן.

רגע, ניתן לסמן רק בקבוקים?

כאשר מדבקות מתאימות יותר לסימון בקבוקים ופחות נוחות לשאר המוצרים, כמו מטריות, מעילים וכדו׳.

תגיות השם יכולות להתאים למגוון עצום של מוצרים שונים, החל מנעליים, סוודרים, ספלים, בקבוקי תינוקבקבוקי שתיהיין ואלכוהול, סימון קופסאות אוכל, תרופות, ועוד.

ניימי מציעים גם אפשרויות מיתוג שונות לחברות ועסקים.

סימון עם שם למטריות

לסיכומו של דבר

בתור הורים לילדים, אתם רוצים את הכי טוב עבורם. מהרגע בו נולדו הילדים אתם מחפשים כיצד לשפר את איכות החיים שלהם. בכתבה הנ"ל היצגנו עבורכם השוואה בין מדבקות שם לבית תוויות שם.

ניתן להבחין כי תגיות ניימי הינן פתרון משמעותי אשר יסייע לילדים שלכם לשמור על בקבוק המים שלהם במסגרות השונות, אם בגן, בבית ספר או אפילו בחוג. מדובר בפתרון נהדר אשר עשוי לחסוך לכם לא מעט זמן בניסיון למצוא פתרונות יצירתיים לשמירה על הבקבוק של הילד שלכם. 

כל הורה יודע כי ההליכה אל הגן והמוסדות השונים מלווה בלא מעט חששות ופחדים העשויים להעיב על הסיטואציה המורכבת.

בהשוואה לפתרון המדבקות ניתן למצוא כיום פתרון מתקדם, איכותי, גמיש, נשמר לטווח ארוך, ובעיקר – עושה את העבודה, ועוזר לנו ולילדים לזהות את המוצרים השונים.

איך מזמינים תווית שם לבקבוק?

נכתב ע"י Adrian Alberto Weisinger
בתאריך February 27, 2019
איך מזמינים תוויות שם לבקבוק הילד?
 1. בכדי להזמין תוויות שם של ניימי יש להיכנס לאתר שלנו בכתובת: www.tag-me.co.il

 2. הגעתם אל דף הבית שלנו
  ברוכים הבאים לעולם של NAME - ME :)

 3. בכדי לראות את כל התוויות שלנו יש להקיש על הלחצן הירוק לקטלוג המלא שלנו
  קטלוג המוצרים שלנו
 4. בשלב זה יופיעו מולכם כלל התוויות הקיימים מבית ניימי, 
  ביניהם תגיות שם לבקבוק, תוויות שם לסימון בקבוק תינוק ועוד רבים אחרים

 5. בחירת תמונה/סגנון התווית
  יש לבחור בתמונת המוצר מבין מגוון הסגנונות

 6. בחירת שם
  תצטרכו לבחור בשם אותו תירצו שנייצר בשבילכם
  שימו לב, תגיות השם מתאימות בגודלן להכיל שם אחד בלבד ולא ניתן לצרף שם משפחה.

 7. בחירת צבע
  כרגע עליכם לבחור את הצבע לתויות הסימון שלכם
  תויות סימון שם של ניימי מגיעות במגוון של כתשעה צבעים: אדום, כתום, צהוב, ירוק, תכלת, סגול, ורוד, 
  לבן, שחור, כל תוית שם מגיעה בצבע אחד.

  הגוונים נבחרו בקפדנות על פי סקר שוק שערכנו.
  פשוט לחצו על הצבע שבו אתם מעוניינים, פשוט וקל.

 8. אופציה לתג שם נוסף במחיר מוזל
  אנחנו בניימי רוצים להקל עליכם וגם לחסוך בשבילכם, לכן בשלב זה תוכלו לבחור האם להוסיף להזמנה
  תגיות שם זהות נוספות במחיר מוזל.

 9. הצטרפות למודעון
  השלב הבא הוא לסמן לנו האם תהיו מעוניינים לקבל את המייל השבועי שלנו, בו אנו מודיעים 
  לכם על מבצעים בלעדיים של תגיות שם ומוצרים נוספים.

 10. עכשיו עליכם ללחוץ על הלחצן הירוק "הוסף לסל"

 11. תוית שם ניימי כבר כמעט בדרך אליכם

 12. בתיבה שנפתחה על המסך הקישו על הלחצן הירוק "לתשלום"

 13. סיום ההזמנה
  בכדי לסיים את ההזמנה כל שנותר לכם לעשות זה למלא את פרטי המשלוח והתשלום, 
  במידה ואתם מקבלים את המיילים השבועיים שלנו כנראה שיש לכם קופון, זה הזמן להכניס קוד קופון.

 14. אשרו את תנאי השימוש וזהו, אנחנו כבר מעבירים את ההזמנה שלכם לתוית שם לייצור

  אנו מתחייבים לייצור תוך 10 ימים, לזמן זה יש להוסיף את זמן המשלוח בהתאם לבחירתכם.

  תודה רבה שהזמנתם! אל תשכחו לעדכן אותנו שקיבלתם את תויות השם שלנו, שלחו לנו תמונה וכתבו לנו פידבקים באתר :)

לקבלת פרטים או הצעת מחיר אנא צרו עמנו קשר

דוא"ל: studio@tag-me.co.il

טלפון: 077-7767910

WhatsApp