מיתוג לבקבוקים

מיתוג לבקבוקי מים היה ונשאר יעיל, חסכוני ומפתיע ביעילותו, מאז התחילה תרבות הצריכה לחקור ולבדוק את יעילות הפרסום, את דרך מחשבתו של הצרכן ואת הגורמים המשפיעים על הרכישות שלנו, בקבוקי מים עם מיתוג  הוכיחו את יעילותם כמוצרים אשר מקדמים את מכירות המותג אותו הן מפרסמים. מיתוג בקבוקי מים, בנוסף להכל, הינו פתרון למיתוג בעלות נמוכה ותוצאות מידיות. יתר על כן מיתוג לבקבוקי מים מתחבא יתרון גדול נוסף, והוא פרסום אשר הולך עם המשתמש לכל מקום, הוא נמצא לנגד עיניו רוב שעות היום, ואפילו חשוף למבטיהם של כל מי שנמצא בסביבתו.

 מיתוג בקבוקי מים

פרסום בבקבוקי מים, אינו רק מצע פרסומי יעיל, הוא גם משתלב בחיי הלקוח בצורה נהדרת וניתן לתת אותו מגוון הזדמנויות ולקהל יעד נרחב ביותר. בקבוק מים עם מיתוג מתאים לילדים, בתור מתנה לסוף שנה לגן או מתנה לסוף שנה ל ילדי בית הספר. מיתוג לבקבוקי מים מתאים גם למבוגרים אותו ניתן לתת בתור מתנה ללקוחות או מתנה בכנסים ואירועים.

מיתוג בקבוקי יין

 

יתרון בולט נוסף  כשעושים בקבוק מים ממותג הינו האפשרות לעצב אותו בכל צורה שמתאימה ללקוח, וניתן לפרסם באמצעותו כל דבר. בקבוקי מים עם לוגו של חברה למבוגרים, בקבוק מים עם סמל של קבוצות כדורגל או מועדונים שונים, בקבוק מים ממותג לקייטנות לילדים או עם לוגו בית ספר, אפילו ניתן להזמין בקבוק מים עם מיתוג אישי לכל ילד.

לכן, לקראת האירוע הבא שלכם, הכנס או ההזדמנות הבאה בה אתם מתכננים לתת מתנה ללקוח, חישבו על מיתוג לבקבוקים כאופציה האטרקטיבית ביותר.

מיתוג מוצרים

אנו ב Name-Me מספקים פתרונות רבים למיתוג על בקבוקים על ידי תוויות סיליקון רב פעמיות מעוצבות על פי דרישה ומותאמות לכל צורך ומטרה.

מיוצר בישראל - Made in Israel

 

 

לפרטים נוספים להתייעצות פנו אלינו

טלפון: 077-7767910

מייל: studio@tag-me.co.il