איך בוחרים מתנה לסוף שנה לילדים?

מתנה לתלמידים - כל מה שחשוב לדעת!

הגיע סוף השנה ויחד איתו הדאגות של ועדי ההורים, גננות ומורות: היכן לרכוש מתנת סוף שנה מושלמת?
איזו מתנה תשמח את הילדים יותר מכל?
די פשוט לחפש בגוגל ולקבל מגוון אתרים המציעים מתנות לסוף שנה לילדי הגן או לילדי בית הספר.
ובכל זאת איך נדע מה לבחור בתור מתנת סוף השנה לילדים?

Name-Me מציעה מוצרים עם מיתוג אישי, מוצרים ייחודים, מוצרים צבעוניים ומתנות מעוצבות לסוף שנה לגני ילדים ובתי ספר.

אנו מציעים אפשרויות מרובות ומגוון רעיונות למתנות סוף שנה לדוגמה: תוויות שם לבקבוקי מים, תג שם לתיק, סימון לכלי כתיבה ועוד.

 תוויות שם החל מ- 12 ש"ח ליחידה בהזמנה של 25 י"ח ומעלה

עם כל המגוון הקיים למתנות סוף שנה לילדים איך נוכל לבחור?

הדרך הפשוטה ביותר היא להתאים את המתנה לגיל הילד.

מתנות לילדים בגיל הרך.

ילדים בגיל הרך (1-3) בגילאים צעירים אלו, ילדנו נמצאים רוב שעות היום במשפחתונים, מעונות או פעוטונים מתנות סוף שנה לילדים הרכים שלנו צריכות להתאים לצרכים של המטפלים בהם וכמו כן לילדים עצמם. חבקים עם שם הילד לבקבוק שלו בצבע אהוב יהוו מתנה מושלמת, אפשרות נוספת למתנה שתשמח כל ילד ואף את הוריו היא תווית שם לתיק הילד.

מתנות לילדים בגן טרום טרום חובה וגן חובה.

ילדים בגן טרום טרום חובה - גן חובה. מתנות סוף שנה לילדים בגילאים אלו יכולות להיות תוויות שם לבקבוקי מים איתם הם מגיעים לגן, כמו גם תוויות שם לנעליים אשר יעזרו להם לפתח את עצמאותם.

מתנה לילדים שעולים לכיתה א'.

ילדים שעולים לכיתה א': ההכנות לקראת כיתה א' ממזמנות לנו התלבטויות רבות, ביניהן איך נעזור לילדינו לזהות את חפציהם, תווית שם לקלמר תעשה בדיוק זאת. עוד מתנת סוף שנה לילדים העולים לכיתה א' היא סימניה הנושאת את שם הילד ואף תעודד אותו לקרוא ולהתקדם.

מתנה לילדים בכיתה א' עד כיתה ד'.

ילדים בכיתה א' -ד': הילדים גדלים והם אוהבים להרגיש שהחפצים שלהם אישיים ומיוחדים, לכן בגילאים אלו מתנות סוף שנה נהדרות יהיו תוויות שם לעפרונות ולעטים. כמו גם תוויות שם לבקבוקים רחבים.

מתנה לילדים בכיתות גבוהות.

ילדים בכיתות גבוהות: עכשיו כשילדינו באמת גדולים ועצמאיים יש להם צורך במתנות סוף שנה לילדים גדולים, ומה מתאים יותר בגילאי העצמאות מאשר מחזיק לרב קו ממותג עם שמם. כמו גם מחזיק מפתחות הנושא את שם הילד.

 לסיכום, כשאנו מחפשים אחרי מתנות סוף שנה לילדים שלנו אני נתקלים במגוון גדול ומבלבל, את הסדר בבלגן הזה מומלץ לעשות באמצעות החברה המנגישה לכם את המתנות המתאימות ביותר לגיל הילדים שלכם, אצלנו בניימי תוכלו לבחור את המתנה המתאימה ומעוצבת לילדים באתר פשוט לשימוש, מלא בתמונות ובהצעות מיוחדות במיוחד בשבילכם.

 

רוצים לקבל את קטלוג המוצרים שלנו?
לחצו כאן ונשלח לכם!